wtorek, 10 maja 2016

Być jak TUMBLR GIRL


Jak być tumblr girl?

Kim jest ta tajemnicza dziewczyna? Tumblr girl-dziewczyna korzystająca z serwisu tumblr. Jej zdjęcia są wyjątkowe, pomysłowe i jedyne w swoim rodzaju, puki nie zobaczysz kolejnego "foto bloga"na tym serwisie. Jej stylizacje są równie pomysłowe i niepowtarzalne ,puki ulicą nie przyjdzie kolejna tumblr girl. Jak się nią stać? Oto kilka zasad:
1. KAKTUSY
Kaktusy to ulubione kwiaty tumblr girl.Ostre kolce , które nie wymagają dużo pielęgnacji, są idealne do zdjęć! 

2. MUZYKA 
Jako tumblr girl powinnaś słuchać Arctic Monkeys. Nie musisz ich lubić ważne, że idealnie pasują do wystroju TUMBLR'A. Oczywiście musisz nieco o nich wiedzieć. Oto ściąga:
♥zespół powstał w 2002r. w Sheffield (Anglia),
♥graja alternatywny rock,
♥zagrali 5 albumów,
♥obecni członkowie: 
-Alex Turner (wokal, gitara)
-Jamie Cook (gitara)
-Nick O'Malley (gitara basowa)
-Matt Helders (perkusja)
♥warto też znać choć 1 piosenkę: 
-Do I wanna know?
-R U mine?
-Arabella
3. STYL 
Jesli chcesz być prawdziwą tumblr girl to musisz mieć parę z tych rzeczy :
♥jak spodnie to tylko z dziurami. Nieważne ,że jak zawieje wiatr będziesz umierała z zimna,
♥bardzo modny i niepowtarzalny stanik ze sznurkami na dekolcie,
♥buty tylko superstary,
♥bielizna tez nie może być tania. Majtki tylko z CK, 
♥czapka też bardzo ważna tylko z daszkiem z adidasa.
4. ZDJĘCIA
Jesli chodzi o zdjęcia to nie mogą być to zwykłe #selfie z dziubkiem lub uśmiechem. Twarz musi być zasłonięta dłonią, łokciem lub kwiatami. 
5. GADŻETY
Jeśli masz już odpowiedni styl i umiesz pozywać do zdjęć to czas na gadżety! Jako telefon musisz mieć najnowszego Iphona. Komputer, laptop, tablet czy myszka tez muszą być z APPLE. Inne firmy nie są tolerowane na tumblr'u
6.POKÓJ
Nie zapominajmy o pokoju. Musi być on cały biały (meble też). Żaden kolor nie jest tolerowany. Oczywiście z wyjątkiem zielonych kaktusów.
7. SPOTKANIA Z PRZYJACIÓŁMI
Jeśli chcesz się pochwalić przyjaciołom "nową ja" to tylko w Starbucks! Oczywiście chwal się swoimi drogimi rzeczami i wymachuj Iphonem. Spotkanie bez ogromnej ilości zdjęć kawy czy napoju się nie liczy i trzeba je powtórzyć.
8. JESTEM INNA NIŻ WSZYSTKIE! 
Zawsze podkreślaj ,że nie jesteś taka jak inne (choć jesteś identyczna). Obrażaj się o to jak ktoś cię porówna do innej osoby i bądź wilka feministką (nie wiedząc co to słowo znaczy).A teraz tak naprawdę , bez sarkazmu mam wrażenie jakby po ulicy chodziły cały czas klony legendarnej tumblr girl. Ludzie nie mają swojego stylu tylko ślepo dążą za modą, nie zwracając uwagi no to co tak naprawdę lubią. Oczywiście nie mam nic do kaktusów czy białego pokoju , ale przeciez każdy ma swój gust. Nie można ślepo biec za innymi! :)edit: zdjęcie nie są moje :)1 komentarz:

  1. Nie uważasz, że każdy ma swój styl? Co z tego, że chce być jak tumblr girl? Co z tego, że ma bluzę adidasa, superstary, spodnie z dziurami, tą wpierdolkę i zachowuje się jak każda inna? O jezu ty oddychasz, wszyscy już oddychają, muszę być inna! ;-;

    OdpowiedzUsuń