wtorek, 29 listopada 2016

Top model- jak dostrzegam finalistów

Hej!

Podejrzewam, że wszyscy już wiecie, że dzisiaj jest finał 6 sezonu Top Model. Do wygrania jest kontrakt z Avant model, okładka w magazynie glamour oraz tytuł top modela/modelki. Wydarzenie jest mniej więcej raz na rok i podczas niego jest wiele emocji. W tym sezonie mogliśmy poznać wiele przyszłych teraz profesjonalnych modeli. Było wiele ekstremalnych zadań i ciekawych sesji zdjęciowych. Nie mogliśmy też narzekać na relacje uczestników. Niestety w programie zostały pokazane min. kłótnie. Szkoda.. ale cóż taka już kolej rzeczy, że wycina się dużo ciekawych rzeczy. Wiele osób brało te relacje na serio, czyli jeśli pani X powiedziała o pani y, że nie umie chodzić na pokazach, to rozpoczęła się wielka fala hejtu na panią X. Jednak ja uważam, że jeśli chcemy poznać uczestników to snap lub ig wita. Do odcinka finałowego dotrwali Patryk, Ewa i Daria.


Daria Zhalina 

W wieku 20 lat przyjechała do Polski z Obwodu Kaliningradzkiego. Musiała zacząć wszystko od nowa w dużym mieście. Języka polskiego nauczyła się w 2 miesiące. Szacunek za to. Daria zawsze dawała z siebie 100%, co było widać na sesjach. Podczas programu pokazała, że jest miłą i sympatyczną dziewczyną, która potrafi walczyć do końca. Zrobiła wiele pięknych zdjęć i chodziła po światowym wybiegu. Ja osobiście odbieram ją jako wzór do naśladowania. Chociaż w ostatnim odcinku na fashion week'u  nie zapunktowała u mnie. Uważam, że jako koleżanka mogła odstąpić jeden pokaz. Oczywiście wiem, że to temat rzeka i wiele przyczyn tego nie pojawiła się na wizji. 


Ewa Niespodziana

Uczy się w technikum, pracuje dorywczo jako kelnerka i pomaga dzieciom uczyć się języka niemieckiego. Uwielbia grać w koszykówkę. Ludzie odbierają ją jako osobę, której jest pełno wszędzie. Wulkan energii. Cały program radziła sobie bardzo dobrze. Wygrała tez kilka zadań. Jednak jak wszyscy miała też gorsze dni. Podczas jednego takiego dnia mogła odpaść z programu. Całe szczęście Michał Piróg użył wtedy swojego przywileju i wrócił ją do programu. Poczałkowo bardzo nie lubiłam Ewy wydawała mi się jakaś nie wiem jak to określić. Cały czas robiła z siebie ofiarę. Podczas odcinków w Hiszpanie wszystko się zmieniło. Ewa zaczęła walczyć o swoje, czym zdobyła sympatie wielu widzów. Patryk Grudowicz

Patryk mieszka z mamą i rodzeństwem, stara się być wsparciem dla rodziny i nie boi się ciężkiej pracy. Jego pasją jest sport, szczególnie piłka nożna i pływanie.Jest towarzyski i szybko nawiązuje nowe znajomości. Uważam, że program zrobił źle, że przez pół sezonu cały czas przypominali, że Patryk nie pochodzi z bogatej rodziny.Patryk cały czas walczył o to czego pragnie. Wielu projektantów i fotografów zauważyli jego talent i potencjał. Model jest bardzo fotograficzny, a jego ciało idealne. Podsumowując wszyscy trzej finaliści zasługują na  nagrodę. Proszę was po programie nie hejtujcie wygranego/wygraną, nie podważajcie werdyktu, nie piszcie, że to wszystko jest ustawione. Proszę nie róbcie tego. Pomyślcie jak wy byście się czuli, gdybyście spełnili marzenie i pizdu ludzi mówi wam, że to tylko dla tego, że mieszkacie tam i nie indziej, że dziewczyną, a nie chłopakiem, że nie poradziliście sobie z 1 zadaniem 


6 komentarzy:

 1. Ja bym chciala zeby ta z blond wlosami wygrala :) jest sliczna

  OdpowiedzUsuń
 2. ja uwielbiam Darię, ma bardzo ciekawą urodę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja uważam, że patryk najbardziej zasługuję na wygraną :D

  gabrielle-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie środkuj tekstu, bo wygląda to brzydko i nie ułatwia czytania. Nigdy tego nie robimy. (Nie hejt)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja bardzo chciałabym aby Daria wygrała. Niestety nie mam polskiej telewizji i nie mogę oglądać programu, jednak czytam wiele artykułów i wydaje mi się, że ona zasługuje na wygraną :)
  http://ciszamysli.blogspot.nl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post. Ja kibicowałam Patrykowi i Ewie, za Darią jakoś nie przepadałam. ;)

  Pozdrawiam. ;)
  Mój blog - klik!

  OdpowiedzUsuń