czwartek, 18 sierpnia 2016

Jesteś gimbusem-czyli jak jest naprawde

Dlatego,że jestem uczennicą gimnazjum już nie raz byłam nazywana gimbusem.Oczywiście czasem każdy robi głupie rzeczy. Ludzie myślą, że gimbus to osoba, która uczęszcza do placówki nazywanej gimnazjum. Dla mnie jest to przede wszystkim nastolatek, który ma w dupie szkołę, pali "szlugi" na każdej przerwie w kiblu i w każdy weekend jest schlany. Niektórzy ludzie z gimnazjum mają wrażenie, że złapali Pana Boga za nogi. Są królami życia. Niektórych zaczyna ranić ten przydomek. Kilka razy osoby na pozór starsze komentowały moje zachowanie. Były to komentarze typu, ze gimbus uciekł z domu lub takich ludzi trzeba nauczyć kultury. Kiedy ja po prostu dobrze się bawiłam ze znajomymi nad jeziorem. Nie było tam żadnego piwa, żadnych papierosów i żadnych używek ZERO! Nie byliśmy też wybitnie głośno ( o wiele ciszej od tych bachorów). Ten wpis powstaje tylko po to, żeby zwrócić waszą uwagę choć na moment. Czasem naprawdę warto zostawić swoje komentarze czy uwagi dla siebie, bo mnie osobiście czasem rani to. Zaczynam już pisać apele co nie jest w moim stylu, jednak mam nadzieję, ze zastanowicie się zanim będziecie nazywać kogoś "gimbusem". Wiem, że ten wpis jest krótki i wygląda jakbym się żaliła, ale warto coś zmienić, żeby wszystkim żyło się lepiej i w milszej atmosferze.


Nie mój pomysłWas też denerwuje określenie gimbusa?

3 komentarze:

 1. Ja sama nie jestem 'gimbusem' ale to określenie irytuje, każdy jest kim chce, ubiera się jak chce ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem w liceum i zauważam, że grupy pierwszaków to albo mega fajni, rozsądni ludzie albo właśnie rozwydrzone dzieciaki... Wszędzie wśród ludzi trafia się na różne charaktery, niestety trzeba przywyknąć...:)
  morovv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopiero teraz doczytałam, że interesują Cię podróże - w takim razie na pewno zainteresują Cię serie o podróży do Chin, Tajlandii i Kambodży na moim blogu! Zapraszam:)

   Usuń